Енергетика

 • Масляні та «сухі» трансформатори
  Масляні та «сухі» трансформатори
  Трансформатори призначені для зниження вимірюваної напруги при її значенні більше 400 В до напруги 100 В. У масляних трансформаторах магнітопровід з обмотками знаходиться в баку, заповненому трансформаторним маслом, яке є хорошим ізолятором і охолоджуючим агентом. Сухі трансформатори охолоджуються повітрям. Вони застосовуються в житлових і промислових приміщеннях, в яких експлуатація масляного трансформатора є небажаною.
 • Високовольтні запобіжники та ізолятори
  Високовольтні запобіжники та ізолятори
  Високовольтні запобіжники призначені для установки в трифазних мережах змінного струму частоти 50 і 60 Гц із номінальною напругою 6, 10 і 35 кВ, а також для захисту однофазних силових трансформаторів та пристроїв сигналізації, централізації та блокування залізниць. Ізолятори призначені для кріплення та ізоляції шин в розподільних пристроях електричних станцій та підстанцій.
 • Роз'єднувачі
  Роз'єднувачі
  Роз'єднувачі - це контактні комутаційні апарати, призначені для відключення і включення електричного кола без струму або з незначним струмом, який для забезпечення безпеки має між контактами у відключеному положенні ізоляційний проміжок.
 • Конденсаторні установки та компоненти систем компенсації реактивної потужності
  Конденсаторні установки та компоненти систем компенсації реактивної потужності
  Конденсаторні установки та компоненти систем компенсації реактивної потужності застосовуються для зниження споживання електроенергії та підвищення пропускної спроможності ліній електропередач за рахунок оптимізації режимів роботи електромереж в місцях розташування навантажень, а також для підвищення коефіцієнта потужності електроустановок промислових підприємств.