Електротехнічне обладнання

 • Щитове обладнання
  Щитове обладнання
 • Автоматичні вимикачі
  Автоматичні вимикачі
  Автоматичні вимикачі призначені для нечастих вмикань, для захисту кабелів та кінцевих споживачів від перевантаження і короткого замикання. Деякі автоматичні вимикачі можуть забезпечувати захист від недопустимого зниження напруги.
 • Обмежувачі перенапруги
  Обмежувачі перенапруги
  Обмежувачі перенапруги призначені для захисту електричного та електронного обладнання від високовольтних стрибків напруги: (грозових та комутаційних).
 • Модульні силові контактори
  Модульні силові контактори
  Модульні силові контактори призначені для комутації струму в нормальному режимі, а також для установки на спеціальну DIN-рейку. Номінальний струм контакторів модульного виконання - до 100 А, номінальна напруга - до 660 В.
 • Роз'єднувач навантаження
  Роз'єднувач навантаження
  Роз'єднувач навантаження призначений для комутації електричного кола без струму чи з незначним струмом, який для безпеки має у вимкненому положенні ізоляційний проміжок. Застосовуються у високовольтних розподільчих пристроях, переважно для забезпечення безпеки при профілактичних та ремонтних роботах на відімкнених ділянках.
 • Пристрої захисного відключення
  Пристрої захисного відключення
  Пристрої захисного відключення призначені для подачі та зняття електричної напруги за нормальних умов роботи, та для аварійного зняття напруги, коли параметри контрольованого кола виходять за задані межі. Пристрої захисного відключення контролюють різницю струмів, що входять в коло, що захищається, і виходять з нього, і у випадку перевищення цією різницею заданої величини — відключає коло, що захищається.
 • Плавні пуски для двигунів
  Плавні пуски для двигунів
  Плавні пуски для двигунів використовуються для плавного пуску та зупинки трифазних асинхронних двигунів з коротко замкненими роторами. Використовують для керування привідними двигунами насосів, компресорів, вентиляторів, транспортерів, спеціальних механізмів, які потребують плавного безударного пуску, для убезпечення від поломки механічної частини.
 • Вимикачі навантаження та рубильники
  Вимикачі навантаження та рубильники
  Вимикачі навантаження та рубильники призначені для відключення струмів навантаження в електроустановках невеликої потужності на напругу 6-10 кВ у нормальному режимі.