Мідна група

 • Кабель марки - ВВГнгд
  Кабель марки - ВВГнгд
  Кабель призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на змінну напругу 0,6 / 1 кВ частотою 50 Гц в умовах згину при монтажі. Кабель призначений для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі, в умовах, де потрібне нерозповсюдження горіння кабелів при прокладці в пучках, понижене димоутворення і малонебезпечна токсичність газів .
 • Кабель марки - ВБбШвнг
  Кабель марки - ВБбШвнг
  Кабель призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на змінну напругу 0,6 / 1 кВ частотою 50 Гц. Кабель призначений для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі, в землі і траншеях, там, де потрібен захист від механічних пошкоджень. Кабель призначений для прокладання в умовах, де потрібне нерозповсюдження горіння кабелю в пучках.
 • Кабель марки - ВВГ5
  Кабель марки - ВВГ5
  Кабель призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках в умовах вигину при монтажі на змінну напругу 0,6/ 1 кВ частотою 50 Гц. Кабель призначений для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі.
 • Кабель марки - NYM
  Кабель марки - NYM
  Кабель призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на змінну напругу 0,3 / 0,5 кВ частотою 50 Гц, а також для промислового і побутового стаціонарного монтажу електроживлення (відкритого і прихованого) всередині приміщень та на відкритому повітрі. Застосування поза приміщеннями можливо тільки поза прямого впливу сонячного світла. Можливе застосування кабелю поверх штукатурки, в ній і під нею в сухих, вологих і мокрих, а також в цегляній кладці і бетоні, за винятком прямого запресовування в віброзасипний і штампований бетон.
 • Кабель марки - (N) НХН FE 180/E90
  Кабель марки - (N) НХН FE 180/E90
  Кабель силовий, вогнестійкий, що не поширює горіння, з низьким димо і газовиділенням, призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках при змінній напрузі 0,6 / 1 кВ частотою 50 Гц. Кабель (N) НХН FE180/E90 застосовуються на об'єктах для забезпечення функціонування автоматичних систем пожежогасіння, насосів внутрішнього протипожежного водопроводу, ліфтів для транспортування пожежних підрозділів.
 • Кабель марки - ПвБбШв
  Кабель марки - ПвБбШв
  Кабель призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на змінну напругу 0,6 / 1 кВ частотою 50 Гц. Кабель призначений для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі, в землі і траншеях, там де потрібен захист від механічних пошкоджень.
 • Кабель марки КВВГнг
  Кабель марки КВВГнг
  Кабель призначений для нерухомого приєднання до електричних приладів, апаратів, збірок затискачів електричних розподільних пристроїв з номінальною змінною напругою 0,6 / 1 кВ частотою до 100 Гц або постійною напругою до 1 кВ включно. Кабель призначений для прокладання в приміщеннях, каналах, тунелях, в умовах агресивного середовища, при відсутності механічних впливів на кабель. Кабель призначений для прокладання в пучках де потрібно нерозповсюдження горіння кабелю.
 • Провід марки - ПВС
  Провід марки - ПВС
  Провід призначений для приєднання електричних машин і приладів побутового і аналогічного застосування до електричної мережі на номінальну змінну напругу 300/500 В. Провід може використовуватися для електричних систем 380/660 В.
 • Провід марки - ПВ1..ПВ3
  Провід марки - ПВ1..ПВ3
  Проводи призначені для електричних установок при стаціонарній прокладці в силових мережах, а також для монтажу електрообладнання, машин, механізмів і верстатів. Провід з січенням жил 0,5-1 мм² призначені для внутрішнього монтажу на номінальну напругу 300/500 В, провода січенням 1,5-400 мм² - загального призначення на номінальну напругу до 450/750 В частотою до 400 Гц або постійна напруга до 1000 В.
 • Шнур марки - ШВВП
  Шнур марки - ШВВП
  Шнур призначений для приєднання електричних машин і приладів побутового і аналогічного застосування до електричної мережі, для приєднання приладів особистої гігієни і мікроклімату, світильників, радіоелектронної апаратури, холодильників та інших подібних приладів, експлуатованих в житлових і адміністративних приміщеннях, і для виготовлення подовжувальних шнурів на напругу до 380 В для систем 380/380 В.