Кабельно-несучі системи

 • Листові металічні лотки
  Листові металічні лотки
  Листові металічні лотки призначені для прокладки на ній проводів і кабелів. Лоток не є захистом від зовнішніх механічних пошкоджень, прокладених на ньому проводів і кабелів.
 • «Драбинні» металічні лотки (Кабельрости)
  «Драбинні» металічні лотки (Кабельрости)
  «Драбинні» металічні лотки (Кабельрости) призначені для прокладання кабелю великого перерізу.
 • Дротові металічні лотки
  Дротові металічні лотки
  Дротові металічні лотки призначені для прокладання інформаційних, силових та інших кабелів в різних спорудах, будівлях. Лоток одночасно виконує кілька функцій: захищає електричну лінію, надаючи їй естетичний зовнішній вигляд, а також дозволяє кабелям бути згрупованими в одному місці.
 • Монтажні аксесуари та кріпильні елементи
  Монтажні аксесуари та кріпильні елементи
  Монтажні аксесуари та кріпильні елементи призначені для посилення з'єднання прямих елементів сходових лотків при великих прольотах і на високонавантажених ділянках траси.
 • Універсальні опорні системи та консолі
  Універсальні опорні системи та консолі
  Універсальні опорні системи та консолі призначені для прокладання різних видів кабельних трас (як з силових, так і контрольних або змішаних контрольно-силових кабелів), електропроводки, телефонних та інших видів проводів, а також монтажу різного роду лотків та кабельних коробів.
 • Алюмінієві кабельні короба
  Алюмінієві кабельні короба
  Алюмінієві кабельні короба призначені для поверхневого (настінного) монтажу електротехнічних комунікацій як усередині будівлі, так і зовні.